Galeria witraży Anny Danowskiej

Drogi Gościu,

Bardzo dziękuję za odwiedziny. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zechcesz podzielić się ze mną swoją opinią na temat witraży, które tutaj znalazłeś.

Moja księga gości
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Data:  2016-02-18 11:00:59
Od:  Szymon Wojciech Bryszak
Temat:  wpis
Wiadomość:  Droga Anno! Oglądałem tysiące witraży, ale jak zobaczyłem Twoje witraże, to nie mogłem spać kilka dni. Są przecudowne !!!! Sam robię także witraże, ale Tobie nigdy nie dorównam... Pozdrawiam z Norwegii i życzę powodzenia.
Data:  2015-08-27 09:35:04
Od:  Dorka
Temat:  wpis
Wiadomość:  Witam Panią serdecznie. Ja podobnie jak Pani zakochałam się w witrażach. Przyznam, że wzoruję się na Pani pracach i robię później w domu taki witraż, Nie umiem jeszcze sama narysować sobie takiej postaci, czy jakiegoś obrazu dlatego czerpię wzory jeszcze w internetu. Ujęły mnie Pani prace, są śliczne, Jestem, można stwierdzić jeszcze amatorką, jednak już zrobiłam kilka prac, które podobają się znajomym i rodzinie. Zamierzam także kontynuować. Poczułam, że robiąc witraże relaksuję się, to leczy umysł, nie myślę o problemach życia codziennego, czuję się na prawdę wspaniale. Realizuję się, wydaje się, że odnalazłam swoją pasję. Jestem wdzięczna Pani za prace jakie Pani zamieszcza na swojej stronie, dzięki Pani także i ja mogę się realizować. Bardzo Pani dziękuję. Bardzo chętnie wzięłabym udział w Pani warsztatach. Mam jeszcze zastrzeżenia do swojego lutowania poszczególnych elementów, korzystałam też z rad niektórych Pań prowadzących warsztaty, wiele mnie to nauczyło naturalnie, jednak Pani prace są po prostu wyjątkowe. Z wyrazami szacunku Dorka.
Data:  2015-08-14 12:04:16
Od:  Agnieszka
Temat:  wpis
Wiadomość:  Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani prac. Aż trudno uwierzyć, że jest Pani samoukiem.Ma Pani ogromny talent ale nie tylko bo i wrażliwość. Poruszyła mnie Pani swoimi pracami aż mi się oczy zeszkliły z wrażenia. Ja kocham witraże i wszędzie gdzie tylko jestem i mam możliwość to je oglądam, podziwiam i zachwycam się.Cudownie się Pani w tej sztuce odnalazła. Chylę czoła przed Pani pracami. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów. Dziękuje za możliwość zobaczenia Pani prac. Kiedyś muszę zobaczyć je w naturze nie tylko na zdjęciu :).
Data:  2015-07-19 11:08:48
Od:  Ania
Temat:  wpis
Wiadomość:  Przecudne! MA Pani Wielki talent. Widać, że wkłada Pani w swoje prace Dużo Serca :) Chciałabym mieć w swojej rodzinie taką osobę, od której mogłabym się uczyć :) Zainspirowała mnie Pani :) Bardzo Dziękuję :)
Data:  2015-07-05 11:46:31
Od:  Anita
Temat:  wpiswpis
Wiadomość:  Pani Aniu. Prace Pani są przecudowne, magiczne i niepowtarzalne. Dzisiaj ujrzałam zdjęcia na FB i nie mogę oczu oderwać. Widać tutaj wielki talent oraz pasję, które wspaniale Pani rozwija. Zaprosiłam już do grona znajomych na FB, ponieważ pragnę na bieżąco podziwiać kolejne prace. Brawo !!! P.S. Czy jest możliwość zakupu ? Miło byłoby posiadać tak piękne witraże w domu i podziwiać codziennie. Pozdrawiam serdecznie. Anita Ch :)
Data:  2015-06-16 20:58:56
Od:  Beata
Temat:  wpis
Wiadomość:  Pani Aniu. Dziś przez przypadek znalazłam się na Pani stronie i...nie mogłam z niej wyjść , z wrażenia odjęło mi mowę. Przez parę godzin po prostu ciągle tu wracałam i wracałam żeby wciąż podziwiać Pani prace. Jestem pod wielkim wrażeniem kunsztu, kolorów, w ogóle całokształtu...zresztą co tu można więcej dodać? Pozdrawiam serdecznie i życzę długich i szczęśliwych lat na ziemi w spełnieniu artystycznym. Beata Lato.
Data:  2015-06-01 12:20:05
Od:  Dorka
Temat:  wpis
Wiadomość:  Wspaniałe witraże, podobnie jak Pani kiedyś, ja jestem jeszcze zupełną amatorką, ale witraże strasznie mnie fascynują, Czy można zwrócić się z prośbą o formy, czy projekty papierowe, żeby można wykonać sobie taki obraz, bardzo chcę mieć w domu własnoręcznie zrobione obrazy, ale właśnie o takiej tematyce jak widzę na Pani stronie, są po prostu piękne. Z zafascynowaniem i podziwem obserwuję te obrazy, to wielkie dzieło. Pozdrawiam Dorka
Data:  2015-01-14 14:16:39
Od:  Mauro José Teixeira Leite
Temat:  wpiswpis
Wiadomość:  Adorei sua arte. Especialmente linda e comovente. Sou Designer e moro no Brasil.Fiquei fascinado pela beleza, força e o sentimento de vivacidade. Parabéns.
Data:  2014-11-10 23:53:10
Od:  Aleksandra
Temat:  wpis
Wiadomość:  Portrety w witrażu ?!?!!! - zapierają dech w piersiach !
Data:  2014-08-31 22:19:43
Od:  Anna Zastawny Bosa
Temat:  wpis
Wiadomość:  Jak już napisałam na facebooku jestem oniemiała z zachwytu, dopiero dziś Panią odkryłam dzięki znajomej Polce, która dzieli mój los życia we Włoszech. Myślę,że i ja odnalazłabym się w witrażu, moja Mama malowała i ja w dzieciństwie też lubiłam,ale potem wszystko się inaczej potoczyło.Przepiękne są Pani prace, wszystkie, ale szkło jest zaklęte, nadnaturalnie piękne.Gratulacje i najlepsze życzenia wszelkiego dobra i piękna, jakie może być udziałem osoby ludzkiej! Anka
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Copyright © 2021 Anna Danowska. Wszystkie prawa zastrzeżone. FourCMS